Підґрунтя для створення команди

По-справжньому класна річ в лігі змагань FIRST Tech Challenge – це те, що всі навички вітаються і потрібні: технічні чи нетехнічні, програмування чи ні.

Що потрібно кожній команді FIRST Tech Challenge?

  • 2 або більше дорослих наставників, які готові мотивувати, тренувати команду під час сезону змагань та поза ним! 
  • Інші дорослі, які готові добровільно допомагати команді в управлінні, збору коштів, просвітницькій діяльності, технічній консультації та в інших питаннях.
  • Підходяще місце для зустрічей та проектування, побудови робота.
  • Стандартний комплект деталей конструктора TETRIX FIRST Tech Challenge.
  • Бюджет та план збору коштів.
  • Бажання вчитися, досліджувати, стратегізувати, ділитися ідеями, заводити нових друзів та веселитися!

Коли відбувається FIRST Tech Challenge?

Сезон FIRST Tech Challenge розпочинається у травні, коли формуються команди та відкривається реєстрація. Старт сезону на початку вересня, коли оголошується завдання сезону. Період проектування та побудови триває з вересня по січень. Сезон регіональних змагань залежить від самого регіону і може розпочатися в жовтні і триватиме до квітня. Державні та регіональні змагання просувають команди до світового чемпіонату, а переможці заробляють місця в ньому. Також є багато міжсезонних заходів, де команди беруть участь, відточують свою майстерність, вивчають нові технологій, зустрічаються з іншими командами та розважаються!

Скільки часу потрібно витрачати?

Ментори зустрічаються зі своєю командою не рідше одного разу на тиждень під час сезону побудови та змагань (вересень –квітень). Багато команд також збираються протягом навчального року, а деякі змагаються у міжсезонних заходах протягом літа. Ви та Ваша команда маєте самі визначити скільки часу  можете присвятити тренуванням. Но майте на увазі, чим більше часу Ви вкладаєте, тим краще буде результат.

Які спеціальні навички потрібні?

Командам потрібні всілякі навички, щоб досягти успіху: програмування, електроніка, металообробка, графічний дизайн, веб-створення, ораторське мистецтво, відеографія та багато іншого. FIRST Tech Challengeвітає кожного із спеціальними навичками чи без них!