Як створити команду

FIRST TECH CHALLENGE надає можливість дітям середніх та старших класів разом зі своїми наставниками працювати та створювати рішення задля вирішення всесвітніх проблем. Командам поставлена задача спроектувати та побудувати робота, використовуючи набір конструктора TETRIX, щоб прийняти участь у грі на арені. Завдання кожного сезону змінюється і є сенсацією!

FIRST переосмислює перемогу, нагороджуючи команди за досягнення як на арені, так і поза нею – досконалість у дизайні, продемонстрований командний дух, шляхетний професіоналізм та за пропагандистські зусилля. Виграш завжди є другорядним за якістю загального досвіду, отриманого під час участі в лігі змагань.  

6 основних кроків для створення команди FIRST Tech Challenge:

1. Зібрати ресурси підтримки

Ознайомтеся з FIRST Tech Challenge більш детальніше, промоніторивши потрібну інформацію на офіціальному сайті і також на інших сторінках соціальної мережі FIRST. Потім напишіть нам на електронну пошту: fm@edu2d3d.org.ua або зателефонуйте за номером вказаним на сайті. Ми зможемо допомогти Вам скласти план фінансування, дати поради щодо організації процесу та познайомити Вас з іншими командами в Вашому регіоні.

2. Знайдіть менторів

 Кожна команда потребує двох або більше дорослих наставників, які готові мотивувати, давати поради, тренувати команду під час змагального сезону та поза ним. Інші дорослі також можуть надавати свою допомогу в управлінні, збору коштів, пропаганді громад та інших завданнях. Більш детальніше щодо менторства Ви можете ознайомитися за цим посиланням:

3. Створіть свою команду

Знайдіть та запросіть декілька дітей (максимум 15), в яких є бажання стати частиною команди робототехніки. Важливо пам’ятати, що ніякими технічними навичками не обов’язково володіти для участі в лігі змагань FIRST Tech Challenge, а лише мати великий ентузіазм та бажання вчитися. Знаходьте всілякі таланти, не лише технічні та електричні. 

4. Збір коштів

Вашій команді потрібно буде скласти бюджет, план фінансування та зробити презентацію про свою команду. Приваблюйте місцевий бізнес для спонсорства і також, Ви маєте змогу звернутися до нас для допомоги пошуку спонсорів.   

5. Дізнайтеся про безпеку

У FIRST безпека дітей на першому місці. Кожен повинен ознайомитися з програмою захисту. Знайдіть час, щоб переглянути матеріали про безпеку:

6. Ознайомтеся з менторами та ресурсами команди

Частина задоволення – це проектування та створення вашого робота, а FIRST надає багато інформації в бібліотеці ресурс, щоб допомогти Вам. Знайдіть на нашому сайті в розділі «Матеріали» та офіціальному сайті FIRST все, від технічних посібників до ідей по збору коштів чи розважальних заходів для Вашої команди.